U bent nu hier: Home » Tips » Automatisch aanvullen onder controle

voeg toe aan: Voeg toe aan Symbaloo Voeg toe aan Windows Live Voeg toe aan Google Reader of iGoogle Voeg toe aan netvibes Abonneer op deze RSS-feed
Tips

Automatisch aanvullen onder controle

Dennis Gandasoebrata 06 okt 2008, 12:55
Lead image

Wilt u de instellingen voor Automatisch aanvullen aanpassen, bijvoorbeeld aanpassen voor welk type gegevens de data wordt opgeslagen?

In Internet Explorer kiest u voor Extra / Internetopties. Selecteer het tabblad Inhoud. In het vak Automatisch aanvullen klikt u op de knop Instellingen. Vervolgens kunt u kiezen of u Automatisch aanvullen wilt gebruiken voor webadressen, formulieren, en gebruikersnamen en wachtwoorden. Klik op OK om de instellingen op te slaan.


De instellingen van Automatisch aanvullen aanpassen.

Plaats een reactie

Om te reageren op dit artikel dient u ingelogd te zijn.

Reeds geplaatste reacties

0 reacties

Reacties op dit artikel


Abonnement


Proefabonnement:

3 edities voor € 5,-

Computer!Totaal is vernieuwd. Frisser, toegankelijker en overzichtelijker. Probeer hem nu! 66% korting!

Abonnement Teaser 3x5