U bent nu hier: Home » Tests » Photoshop CS3: Verplaatsen en koppelen

voeg toe aan: Voeg toe aan Symbaloo Voeg toe aan Windows Live Voeg toe aan Google Reader of iGoogle Voeg toe aan netvibes Abonneer op deze RSS-feed
Tests

Photoshop CS3: Verplaatsen en koppelen

Kees Krick 17 sep 2008, 13:55
Lead image

U pakt een palet bij de grijze bovenrand vast om het te verslepen. Een tabblad kunt u bij de tab beetpakken en slepen, waarna het een los palet wordt.

Als u een palet tegen de onderkant van een ander palet houdt, verschijnt een blauwe koppellijn. Wanneer u de muisknop loslaat, worden de paletten gekoppeld. U kunt ze dan tezamen verplaatsen, samen- en uitvouwen. Beweeg een palet over de bovenrand van een ander palet en er verschijnt een blauw kader omheen. Laat de muisknop los en het eerste palet wordt een tabblad.


De blauwe lijn geeft aan waar paletten aan elkaar worden gekoppeld.

Plaats een reactie

Om te reageren op dit artikel dient u ingelogd te zijn.

Reeds geplaatste reacties

0 reacties

Reacties op dit artikel


Abonnement


Proefabonnement:

3 edities voor € 5,-

Computer!Totaal is vernieuwd. Frisser, toegankelijker en overzichtelijker. Probeer hem nu! 66% korting!

Abonnement Teaser 3x5