Pc met Ubuntu online snel uitverkocht
In minder dan twee weken is de goedkope gPC met het aangepaste Ubuntu-besturingssysteem uitverkocht op de Walmart-site. Klanten lijken tevreden te zijn met de 200 dollar-pc.
Mogelijkerwijs is de gPC nog wel bij enkele fysieke vestigingen van de Amerikaanse winkelketen verkrijgbaar.
De recensiepagina's van Walmart bevatten veel positieve reacties op de gPC van de Taiwanese reseller Everex. De gPC bevat een aangepaste versie van Ubuntu van Linux en maakt veel gebruik van online Google-applicaties.
Grote publiek
Na het verkoopsucces van de gPC zouden ook andere bedrijven zich kunnen storten op de markt van goedkope pc's met Linux-besturingssystemen. Een TechCrunch-redacteur meent zelfs dat Linux-pc's hierdoor eindelijk het grote publiek zullen bereiken.
Bron: Webwereld





Reeds geplaatste reacties