U bent nu hier: Home » Nieuws » Speculaties over iPhone 3G nano

voeg toe aan: Voeg toe aan Windows Live Voeg toe aan Google Reader of iGoogle Voeg toe aan netvibes Abonneer op deze RSS-feed
Nieuws

Speculaties over iPhone 3G nano

Roy Keizer 04 aug 2008, 13:52
Lead image

De geruchten over een aanstaande bekendmaking van een iPhone 3G nano worden steeds hardnekkiger. Voer voor de speculaties is de aankondiging van een nieuw Apple-product.

De Britse krant The Daily Mail weet het in ieder geval al ‘zeker’: met de kerst ligt er een iPhone 3G nano onder de boom. De krant baseert zich op een, volgens eigen zeggen, ‘betrouwbare bron’ uit de technologie-industrie.

Volgens The Daily Mail zal de kleinere versie van de iPhone 3G wederom via het Britse telecombedrijf O2 te verkrijgen zijn. De verwachte prijs ligt volgens de bron rond de 200 euro.

De geruchten over een iPhone nano komen na verhalen over voorbereidingen voor de lancering van een Mac Tablet, ofwel ‘MacBook Touch’ (een MacBook met touchscreen).
Het gissen naar een nieuw Apple-product begon na de bekendmaking van de rooskleurige kwartaalcijfers van Apple op 21 juli van dit jaar. Op dezelfde persconferentie kondigde Peter Oppenheimer van Apple een revolutionair nieuw product aan.

We zullen nog even moeten wachten voor we weten of de iPhone nano er echt komt. Ervaringen uit het verleden leren namelijk dat Apple rond september met introducties van nieuwe producten komt.

Plaats een reactie

Om te reageren op dit artikel dient u ingelogd te zijn.

Reeds geplaatste reacties

0 reacties

Reacties op dit artikel


online backup, webhosting