aTube Catcher 1.0.236
Filmpjes van internet ophalen en omzetten
Een filmpje van internet ophalen en automatisch omzetten naar een ander formaat, bijvoorbeeld voor een mp4-speler. aTube Catcher kan het en nog veel meer.
Behalve filmpjes van websites plukken en direct omzetten, kunt u ook bestaand materiaal naar een ander formaat vertalen. Niet alleen YouTube wordt ondersteund, u ziet een lijst van websites via het menu Help / Supported sites. U bent gewaarschuwd, sommige zijn bedoeld voor volwassenen. Zelfs als een site er niet tussenstaat, bestaat de kans dat u toch filmmateriaal kunt ophalen.
Naast de wereldbol is Download video from internet al geselecteerd. Bij Source geeft u het webadres op. Dat kan via kopiëren en plakken, bijvoorbeeld door in een browser met Alt+D het adres te markeren en met Ctrl+C te kopiëren. U plakt het adres met Ctrl+V, of door te klikken op Paste. Bij Save to geeft u op waar het filmpje bewaard moet worden. File extension bepaalt het formaat, zoals avi, mpg of mp4. Als u een muziekformaat kiest, wordt alleen geluid bewaard. Na een klik op Download wordt het materiaal opgehaald. Afbreken kan via Cancel.
Filmpjes binnenhalen en omzetten kan in een handomdraai.
Het programma kan voor u inloggen op YouTube, door bij File / LogIn In YouTube uw gegevens in te vullen. U verwijdert ze via Tools / Clear stored LogIn data. Om een bestaand filmpje naar een ander formaat om te zetten, kiest u voor Convert FLV to other format, dat u naast het symbool van een laptop vindt.
Het programma kent profielen, zoals vcd, dvd, iPod en PSP. U vindt ze onder de menuoptie Template. Als u volledige controle over de instellingen voor beeld en geluid wilt hebben, klikt u op het symbool van een steeksleutel, links onderaan het programmavenster. Via drie tabbladen stelt u alles naar smaak in.
Als u volledige controle over het omzetten wilt hebben, klikt u op het knopje met de steeksleutel.
Achtergrondverwerking (batch) is handig om veel films op te halen. Via Tools / Downloads list opent een nieuw venster. Via Add voegt u webadressen toe aan een lijst. Met het vinkje bij Auto start downloads geeft u aan dat het programma meteen mag beginnen, anders drukt u op de knop Start all. Het aantal films dat gelijktijdig mag worden opgehaald en omgezet, stelt u in met Simultaneous downloads en Simultaneous conversions.
aTube Catcher is een handig programma waarmee u films ophaalt en omzet. Een film die in een webpagina is geïntegreerd wordt automatisch opgezocht. Lukt het niet, dan kan de cache van Internet Explorer worden afgespeurd. YouTube-afspeellijsten of een scherm met zoekresultaten kunt u ook opgeven. Vanaf vandaag loopt u bijna geen film mis.
aTube Catcher 1.0.236
Freeware
Taal Engels
Medium 5,5 MB download
OS Windows 9x/NT/Me/2000/2003/XP/Vista; Linux (Wine)
Systeemeisen Pentium-compatibele processor, Windows 32 bits
Maker Diego Uscanga
Oordeel 8/10
Pluspunten
Downloaden en omzetten
Profielen of zelf instellen
Batchverwerking
Minpunten
Geen slepen en neerzetten
Welkomstscherm niet eenmalig







Reeds geplaatste reacties