U bent nu hier: Home » Downloads » Photoshop Elements 6: Foto’s delen

voeg toe aan: Voeg toe aan Windows Live Voeg toe aan Google Reader of iGoogle Voeg toe aan netvibes Abonneer op deze RSS-feed
Downloads

Photoshop Elements 6: Foto’s delen

Martin Gijzemijter 04 sep 2008, 13:50
Lead image

Foto’s maken en bewerken is natuurlijk leuk, maar het is wel zo prettig als u het resultaat ook aan anderen kunt laten zien. De mogelijkheden daartoe zijn daarom uitgebreid, zodat u bijvoorbeeld gemakkelijk een webgalerie kunt fabriceren.

Klik daarvoor op het tabblad Share en kies Online gallery. Uw fotocollectie verschijnt in beeld, waarna u de gewenste foto’s in het gelijknamige vak kunt slepen. Klik vervolgens op Next.

Onder Select a category bepaalt u wat voor soort galerie u wilt (bijvoorbeeld interactief). Selecteer de gewenste galerie vervolgens bij Select a template en klik opnieuw op Next. Mede afhankelijk van de gekozen sjabloon kunt u nu nog wat dingen veranderen, zoals de achtergrondafbeelding en natuurlijk de titel. Pas een en ander naar eigen smaak aan en klik weer op Next. Er wordt nu automatisch een fotogalerie samengesteld van de geselecteerde plaatjes.

Nu kunt u de galerie op drie manieren publiceren: via een site van Adobe, via cd/dvd of via een ftp-server. Die laatste optie werkt het snelst. Klik op My FTP als u toegang tot een webserver hebt. Geef het ftp-adres, de gebruikersnaam en het wachtwoord op. Geef onder Folder to upload to op in welke map de galerie moet komen en klik dan op Next. Het uploaden verloopt automatisch, zodat u alleen maar de link hoeft door te sturen om uw foto’s te laten zien.


U kunt foto’s publiceren via een automatisch gegenereerde webgalerie.


Er is een ruime keus aan verschillende sjablonen (‘templates’) die u kunt gebruiken.

Eenmaal gemaakt, is de galerie eenvoudig te uploaden of te branden op cd/dvd.

Plaats een reactie

Om te reageren op dit artikel dient u ingelogd te zijn.

Reeds geplaatste reacties

0 reacties

Reacties op dit artikel


online backup, webhosting