Mooie plaatjes maken met Word 2007
Word 2007 kent vele veranderingen vergeleken met zijn voorganger. Een van de nieuwe onderdelen in Word zijn de extra opties die u krijgt voor afbeeldingen in een document. Een afbeelding kan met een paar klikken met de muisknop een stuk fraaier worden gemaakt.
Voeg eerst een afbeelding in het document toe, door op Invoegen en Afbeelding te klikken. Selecteer een plaatje en klik op Invoegen. Dubbelklik op de afbeelding om het Opmaaktab van de afbeelding boven in de werkbalk te openen. In het gedeelte Afbeeldingstijlen staat een aantal vaste stijlen, inclusief schaduw, weerspiegeling en 3D-weergave. Houd het pijltje even stil op een stijl en er wordt een voorbeeld weergegeven, als het is wat u zoekt klik de stijl dan aan.
Wilt u een eigen stijl maken, klik dan op een van de opties naast de kant-en-klaar stijlen. Hier kan een vorm, rand en effect naar eigen keuze worden toegepast.
Vaak neemt een afbeelding veel ruimte in beslag, om dit op te lossen kunt u de tekst om de afbeelding laten lopen. Klikt u nogmaals twee keer op de afbeelding en kies in de optie Schikken voor Tekstterugloop en Om kader.
Een paar voorbeelden van afbeeldingen gemaakt met Word 2007.
Een eigen stijl maken kan ook, klik daarvoor op een van de opties naast de kant-en-klare stijlen.







Reeds geplaatste reacties